قوانین ومقررات تیم

 

به پورتال تیم متفکران نوین مالی خوش آمدید. استفاده از این پورتال تابع شرایط و مقرراتی است که در زیر اعلام می شود. خواهشمند است این شرایط و مقررات را پیش از استفاده از پورتال به دقت مطالعه فرمایید. هرگونه استفاده، دسترسی و یا دانلود مطالب این وب سایت در واقع بیانگر موافقت و پذیرش شما از شرایط و مقررات مطرح شده در این اطلاعیه حقوقی می باشد. این شرایط، تمام بازدیدهایی را که در حال و  آینده از وب سایت به عمل خواهد آمد در بر می گیرد. در هر زمان ممکن است در این مقررات تجدید نظر شده و بروز شود. شایسته است این صفحه را هرچند وقت یکبار برای اطلاع از تغییرات اعمال شده بازبینی کنید. 

 

قوانین مربوط به محتوا

اطلاعات و مطالب موجود در این سایت را صرفاً برای استفاده شخصی و غیر تجاری خود می توانید مرور، دانلود و کپی کنید. همچنین می توانید از این مطالب در راستای حمایت از محصولات وب سایت تیم متفکران نوین مالی در سازمان خود استفاده کنید. شرط استفاده از این سایت، این است که موافقت کنید هیچ یک از مطالب را در هیچ حالتی تغییر نداده یا اصلاح نکنید و کپی رایت و سایر اطلاعیه های حقوق مالکیت اختصاصی را همانطور که مطالب اصلی حاوی آن است، در تمام کپی ها نیز برای صاحب سایت محفوظ بدارید.

انتشار و کپی برداری تمامی و یا قسمتی از مطالب، ترجمه‌ها، تصاویر، ویدئوها و فایل های آموزشی و علائم تجاری که در این وبسایت منتشر گردیده ممنوع می باشد و عدم رعایت آن برای منتشر کننده پیگرد قانونی بهمراه دارد و تمامی حقوق مادی و معنوی آن متعلق به پورتال تیم متفکران نوین مالی است و تنها و تنها مطالبی که بصورت رایگان در بخش های مختلف منتشر شده است با ذکر کامل نام منبع آن امکان پذیر است. رعایت این قانون، احترام به زحمات نویسندگان، مترجمان و تهیه کنندگان این پورتال بوده و آنها را بیش از پیش در بهبود کیفی و کمی سایت یاری می‌کند.

در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی کاربر شامل: تلاش در هک کردن و ایجاد اختلال در کارکرد پورتال، ارسال هرگونه ویروس و فایل های مخرب، تلاش برای بدست آوردن اطلاعات اشخاص و عدم رعایت قوانین کپی رایت که به آن اشاره شده است، دسترسی و ادامه فعالیت وی به وبسایت قطع می گردد و وب سایت حق پیگیری تخلف انجام شده را از طریق مراجع ذی ضلاح برای خود محفوظ می داند.

 

اطلاعات علامت تجاری

علائم تجاری استفاده شده در این سایت فقط با کسب اجازه مکتوب می تواند مورد استفاده قرار گیرد. تمام علائم تجاری، نام های تجاری و اسامی، تحت مالکیت صاحبان مربوطه قرار دارند. بجز مواردی که در این اطلاعیه حقوقی صراحتاً مشخص شده، سایر محتوای آن نباید به عنوان اعطای مجوز یا واگذاری حق امتیاز یا انحصار علامت تجاری، کپی رایت یا سایر حقوق مالکیت اختصاصی ما یا طرف سوم، تعبیر یا استنباط شده و یا اقرار بلا انکار تلقی گردد.

 

قوانین لینک به سایرسایت ها

در راستای خدمت رسانی به کاربران و ایجاد تسهیلات، در وب سایت لینک هایی را به سایر سایت ها گنجانده ایم. این سایت ها تحت مالکیت و اداره طرف سوم بوده و هیچ مسئولیتی در قبال در دسترس بودن آنها یا مضامین و محتوای آنها نداریم. گنجاندن لینک به سایت های طرف سوم به این وب سایت، به معنی تأیید آن سایت یا مالک آن، یا هرگونه نسبتی بین ما و طرف سوم میزبان سایت نمی باشد.

با توجه به اینکه ممکن است در وبسایت تیم متفکران نوین مالی از طرف اشخاص حقیقی و حقوقی تبلیغی قرارداده شود، لذا وب سایت تیم متفکران هیچگونه مسئولیتی درخصوص تبادل اطلاعات و فعالیت کاربران با شخص تبلیغ کننده ندارد و تمامی مسئولیت تبلیغات بر عهده شخص یا شرکت تبلیغ کننده است.

 

عضویت در سایت

افراد برای عضویت در هرکدام از زیرسایت ها باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور، آدرس پست الکترونیکی و ... لینک تایید عضویت به آدرس پست الکترونیکی آنها ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

تبصره ۱

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند با انتخاب "یادآوری کلمه عبور" نسبت به  اخذ مجدد کلمه عبور جدید خود از طریق پست الکترونیکی خود اقدام کند.

تبصره ۲

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۳

عضویت در وب سایت ها، به صورت رایگان است.

 

تمام توان و تلاش وبسایت تیم متفکران نوین مالی در راستای حفظ و نگهداری اطلاعات شخصی کاربران می باشد ولی با توجه به اینکه در اینترنت تبادل اطلاعات بطور مطلق قابل کنترل نیست لذا مسئولیت حفظ و نگهداری اطلاعات شخصی و نام کاربری و کلمه رمز عبور به عهده خود کاربر می باشد.

 

وب سایت تیم متفکران نوین مالی متعهد می گردد با تمام توان خود از تمام اطلاعات مربوط به شما که در هنگام ثبت نام در پروفایل کاربری خود ارائه داده اید محافظت نماید و تنها برای ارتباط با شما از آنها استفاده گردد.

 

دوره های اموزشی

حق امتیاز کلیه دوره های آموزشی این مجموعه برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و کلیه کالاها دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد و همچنین مجوز اصولی تأسیس آموزشگاه آزاد فنی حرفه ای است و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

 

شرکت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:

مخاطب دوره، سطح دوره، مدت دوره، مدرس دوره، گواهینامه و روند برگزاری دوره

تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای گذراندن دوره بر عهده متقاضی است

مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

 

قوانین تالارگفتگو

در هنگام درج دیدگاه موارد فرهنگی و اخلاقی را رعایت کنید.

تحلیل ها، نظرات و نوشته‌های کاربران نظر شخصی آن ها بوده و وب سایت مسئولیتی در صحت و سقم آن‌ها ندارد.

از درج هر گونه مطلب که بر اساس قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران، مشمول عنوان جرم شود پرهیز شود.

از درج هر گونه مطلب که بر خلاف عفت عمومی و یا هنجارهای متعارف جامعه باشد و یا به گونه‏ای اهانت به مقدسات دینیٍ ادیان قانونی یاد شده در قانون اساسی بشود، خودداری شود.

از درج هر گونه مطلب که به واسطه آن به اشخاص حقیقی یا حقوقی تابع کشور جمهوری اسلامی ایران توهین و یا افترا شود ممانعت می‏ شود.

لینک دادن به موسیقی‏ ها و فیلم‏ های غیرمجاز و تبلیغ برای روش‏های ناسالم کسب درآمد از طریق اینترنت (سیستم های هرمی) و فیلتر شکن ها تخلف محسوب می‏گردد.

تیم متفکران نوین مالی به دنبال ایجاد فضایی آرام و بدون کشمکش برای کمک به ارتقای اندیشه، دانش و فرهنگ گفتگوی سالم در میان شهروندان ایرانی است، از این رو هر نوشته‏ای که جوّ صمیمیّت را متشنّج نماید ناسالم تلقّی می‏گردد.

درج هرگونه مطلب با جهت‌گیری و عناد با جمهوری اسلامی ایران و ملیت ایرانی ممنوع می‌باشد.

ایجاد گفتمان‌های توهین‌آمیز قومیتی یا سیاسی و انتشار مطالب مرتبط خلاف قوانین این پایگاه می‌باشد.

نشر هرگونه مطلب یا رفتاری در جهت تمسخر فرهنگ، گویش‌ها و لهجه‌های اقوام و شهرهای مختلف ایران ممنوع می‌باشد.

هرگونه فعالیت جهت تحریک اعضاء در موارد غیرمتعارف و خلاف شرع و برهم زدن جو عمومی سایت، پیگرد قانونی دارد.

 

قوانین پایان استفاده ازخدمات سایت

این قرارداد و توافق نامه فقط در صورت رعایت تمامی شرایط و ضوابط ذکر شده در بندهای قبلی قابل اجرا است. وب سایت تیم متفکران نوین مالی هر زمانی که متوجه گردد قانونی از طرف کاربری نقض گردیده است، مجاز است به صورت یکطرفه مانع از فعالیت کاربر متخلف در وبسایت گردد و اعتبار  وی را باطل کند همچنین هیچ مبلغی از حق اعتبار باقی مانده به کاربر متخلف عودت داده نمی شود.

 

وب سایت تیم متفکران نوین مالی در قبال تمامی مشکلات احتمالی مانند پایین آمدن سرعت اینترنت، محدودیت هایی که مربوط به شرکت مخابرات و یا قوانین اینترنت جمهوری

اسلامی ایران است و از کنترل وبسایت خارج باشد ، هیچ گونه مسئولیتی را قبول نکرده و متعهد نمی گردد.

 

 

 

 

تمامی حقوق مطالب و مندرجات این پورتال برای تیم متفکران مالی دکتر اکرم تفتیان محفوظ میباشد.
هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی